пятница, 3 августа 2012 г.

Підвіконня з мармуру і бетону


Дошку для підвіконня (виробляється сьогодні з мармуру, цементу або дерева, виготовляючи заздалегідь або безпосередньо на місці, за підготовленою для цих цілей опалубки), кріплять в основі віконного отвору, з внутрішньої частини приміщення. З метою виведення води від стіни, в якій розташований підвіконня, в його нижній частині виготовляється слезнік, що представляє собою поздовжній жолоб, з глибиною 12-15 мм, що влаштовується на відстані 30-50 мм від крайньої частини підвіконня. Заготовлені підвіконня монтують після закінчення нижніх заглушок, буває що й дещо раніше. Якщо підвіконня виконаний з дерева, його нижню частину необхідно обшити повстю (для теплоізоляції).

Стіну приміщення, на якій планується монтаж підвіконня, очищається від сміття і пилу. Укладання підвіконня проводять строго контролюючи його горизонтальну посадку, і наявність невеликого скосу від коробки всередину приміщення. Однак, проводячи роботи необхідно стежити і за тим, що б клини не виходили за площину робочої поверхні. Їх необхідно відразу ж зафіксувати використовуючи гіпсовий розчин.


Далі підвіконня максимально акуратно знімається, поверхня змочується великою кількістю води, після чого проводиться накладення підготовленого гіпсового розчину вище рівня встановлених клинів на 12-15 мм. На покладений розчин укладається підвіконня і з силою притискається до клинам, що необхідно для видалення надлишок розчину. В цьому випадку потрібно звернути увагу на те, що б підвіконня цілком увійшов в пази, виконані для цих цілей в коробці.

Після цього, зайвий розчин необхідно вирівняти урівень з покриттям стіни і надалі затерти. Нижні частини укосів також вирівнюються із застосуванням розчину і затираються в подальшому.

Підвіконня з мармуру і бетону вмонтовуються приблизно так само, проте їх торцеві частини обертаються повстю, щоб отримати невеликий зазор, у розрахунку на температурне розширення. Повсть рекомендується використовувати тільки антисептированной, витриманий в будь-якому розчині.

Щоб виключити прогин і злами підвіконь в процесі експлуатації, під них укладаються смужки з метала, що заходять своїми кінцями в нижні заглушки. В даному випадку спочатку проводиться монтаж самого підвіконня, після чого і влаштовуються нижні заглушки.

Комментариев нет:

Отправить комментарий