Коли люди будують теплий гараж, замислюються тільки про опалення, що б було тепло.
Так, в гаражі стає тепло. Але машині від цього погано. Розглянемо!
Заїжджаючи в гараж машина не миє руки і ноги на колесах автомобіля накопичується бруд, сіль, сніг, мікроби.
У кожному гаражі є бензин, лаки фарби, хімічні речовини - вони все випаровуються.
Збирається ідеальний комплект необхідний для руйнування кузова.
Вентиляція необхідна для збереження вашого автомобіля, усунення шкідливих парів. Підтримки певної вологості.
Вентиляція необхідна у всіх видах приміщень.
Взимку, у вашому гаражі температура середовища повинна бути приблизно 5 ° С.
Так само для зберігання автомобіля необхідна встановлена приточно-витяжна вентиляція для зниження рівня вологи, і усунення газовиділень автомобіля.
Розглянемо найпростіший і найлегший спосіб вентилювання, що виконується самостійно.
З боку в'їзних воріт встановлюються грати, які виконують роль припливу повітря.
Вони схожі на жалюзі, через них повітря потрапляє прямо в гараж, перетин жалюзей повинно бути в 2 або 3 рази більше перетину витяжки.
У вигляді витяжки на даху встановлюється повітровідвідні дефлектор - пристрій, що створює знижений тиск цим і витягаючи накопичені негативні маси повітря.
Система не потребує обслуговування, а обмін повітря відбувається за рахунок підйомної сили і абсолютної різниці щільності повітря на вулиці і всередині приміщення і відповідно висоти самої шахти;
Так само важливим фактором є одночасний вплив вітру на що виходить на вулицю частину вентиляції шахти.
Дефлектор встановлюється навпроти вхідних воріт. Зовні дефлектора обов'язково необхідна теплоізоляція, що б запобігти скупченню конденсату, а воздуховивод зобов'язаний бути вище даху не менше, ніж на 50 сантиметрів.
Коли на вулиці стає тепло, всі входи-виходи системи вентиляції повинні бути відкриті.
А коли настають холоди, все отвори прикривають, але все, ж залишають необхідну вентиляцію в гаражі.
Головною перевагою і є дуже хороша вентиляція і тим дешевшим варіантом. А ще найголовніше ваш автомобіль буде цілий.
Могу лишь отметить что пренебрежение системами воздухообмена пагубно влияет на общее состояние жилища, это замечено буквально из жизненного опыта. Напомню что самым сухим помещением в доме должна быть ванная комната, а она, особенно в домах старой планировки, и панельные многоэтажки именно в этом числе, связана с вентиляционными каналами обычно верхним выводом - проемом прямоугольного сечения вверху, у потолка, и рассчитана на естественную циркуляцию воздушных масс в помещении. Вспомнит ли кто нибудь из читателей поста чтобы в доме хоть раз за весь период проживания кто нибудь чистил вентиляционные шахты, хотя бы раз в десять лет, я не припомню такого случая за четыре десятка годиков. А вентиляция имеет свойство обрастать пылью и забиваться и без принудительного вентилирования с помощью вентилятора толку от вентиляционных отдушин дождаться практически не возможно. Сам, например, смастерил вентиляционные каналы из стандартных пластиковых профилей, установил вентиляторы и использую на полную, работает прекрасно, но это делал понимая принципы воздухообмена занимаясь этим по роду профессиональной деятельности, а лучшее конечно доверить монтаж систем вентиляции профессионалам и специалистам. это надежнее.
ОтветитьУдалить