Плінтус сьогодні це невід'ємна і важлива частина інтер'єру в оселі. Він багатофункціональний і зручний. Наприклад, саме плінтус ховає паз (компенсаційний) між стінами і підлогою. При необхідності, плінтус може маскувати нерівності стін і підлоги, особливо в місцях їх стику. Також, плінтус - відмінне місце, де ви зможете заховати додаткову електропроводку, будь то кабелю або проводу. За допомогою плінтуса легко досягається колірна гармонія між стінами і підлогою, дверима та підлогою, меблями та підлогою.
Часто ширина плінтуса визначається в залежності від дверних прорізів і висоти приміщення. Якщо на плінтусі є рельєф і фаски, то цілком досягаємо ефект гармонійного переходу до малюнка арт-паркету або до рельєфним поверхням стін.
Нічого не заважає плінтусу вписуватися в загальний з підлогою та стінами інтер'єр, як і контрастувати з ними. Ось чому слід звертати пильну увагу на колір, форму і матеріал плінтуса.
Ламінований плінтус
Всі ламіновані плінтуса складаються з таких компонентів: клей, несуча основа, вона ж МДФ, плівка. Як бачимо їх три. Даний вид плінтусів може імітувати цінні породи дерева з широкою гамою кольорів і відтінків. Також, ця імітація застосовується під час виготовлення штучного покриття підлоги - ламінату.
Вироби досить гнучкі і здатні повторювати плавні вигини стін при установці. Щоб зміцнити тонкі планки, на зворотному боці робляться вертикальні прорізи - пази. По периметру кімнати на потрібній нам висоті, кріплять спеціальні пластинки, у яких відігнутий вертикальний край. Планка плінтуса насаджується на гачки вертикально, зверху. Зручність і практичність конструкції виявляється в тому, що завжди можна демонтувати плінтус за власним бажанням. Для більшості МДФ-плінтусів передбачені поглиблення для прокладки кабелю у нижній частині плінтуса.
Комментариев нет:
Отправить комментарий