Ремонт квартири завжди пов'язаний з великими матеріальними втратами, фізичними витратами і досить великими клопотами. Як зменшити ці витрати? Навіть якщо ви наймете бригаду ремонтників, то ви все одно не позбудетеся від значних клопоту пов'язаних з переміщенням предметів, що б'ються, тих яких ви не можете довірити стороннім людям, а також цінних речей. Крім того, виникає питання збереження майна.
Виходячи з цих міркувань, багато хто ведуть ремонт своїми силами. Гідність того, що ви самі робите ремонт, ремонт можна проводити по черзі, спочатку в одній кімнаті, потім в інший, і так далі. Перш ніж почати ремонт необхідно все спланувати і розподілити роботи та обов'язки. Хто буде переносити меблі, хто обдирати шпалери, хто білити стелю, хто наводити клей. Робочих рук катастрофічно не вистачатиме.
Завчасно необхідно визначитися з об'ємом ремонту та закупити всі необхідні матеріали: шпаклювання, шпалери, фарбу, розчинник, клей, стельову фарбу, а також всі необхідні інструменти. Уважно складіть список покупок і ще раз уважно переглянете цей список. Не включили ви чого-небудь зайвого, не забули ви, що-небудь включити в цей список? Якщо ви правильно складете такий список, це вам заощадить гроші і масу часу, якого у вас буде не так вже й багато.
Ремонт найкраще починати в кінці весни - початку літа. У цей час і на вулиці тепло настільки, що можна провітрювати приміщення, і ще не почалася спека, яка на нас буде діяти гнітюче і розслабляюче. Перш за все, визначитеся з тим, що ви будете ремонтувати. Можна просто освіжити шпалери, а можна затіяти капітальний ремонт із заміною столярки і установкою пластикових вікон. Все залежить від стану вашої квартири та наявності фінансових ресурсів.
І ось, нарешті, всі обсяги визначені, всі матеріали закуплені, і всі домочадці націлені на виконання загальної задачі. Тоді сміливо в дорогу. Якщо ви задумали капітальний ремонт, тоді почніть з укладання кахельної плитки і заміни лінолеуму, потім займіться установкою дверей і їх коробок, а також заміною старих вікон на металопластикові вікна і установкою грат. Ці роботи, безумовно, краще всього доручити фахівцям, контролюючи якість виконання робіт.
Коли всі вузькоспеціалізовані роботи закінчені, і залишилися тільки ті, які ви збираєтеся зробити своїми руками, заощадивши на цьому досить пристойні суми грошей, приступайте до роботи. Ремонт слід починати з найдальшої кімнати, поступово рухаючись все ближче до вхідних дверей. Виняток становлять тільки батареї центрального опалення, які зручніше всього фарбувати у всіх кімнатах відразу, за один прийом. Закінчувати ремонт слід ремонтом коридору. Меблі поступово переноситься з кімнат підлягають ремонту, в уже відремонтовані кімнати.
Громіздкі речі, такі як шафи, стінки, великі холодильники та інше виносити зовсім не обов'язково. Досить їх відсунути від стіни і накрити поліетиленовою плівкою. Люстри необхідно зняти заздалегідь, якщо це пов'язано з чималими труднощами, наприклад на розбирання люстри, то допускається її теж накрити поліетиленовою плівкою. При цьому не забудьте подбати про "альтернативному" освітленні кімнати хоча б настільною лампою або іншими освітлювальними приладами, адже ремонт не буде закінчуватися із заходом сонця.
Краю шибок потрібно заздалегідь заклеїти малярським скотчем. Якщо у вас є певний досвід фарбувальних робіт, можна скла не заклеювати. Візьміть тонку, филенчатую, пензлик, і пофарбуйте нею все штапики, при певному навику і досвіді роботи це зробити не важко, не забруднивши скла. А після цього, можна брати пензлик побільше і без побоювання фарбувати вікна. При фарбуванні дверей, застеліть папером підлогу навколо місця фарбування. З пензликів будуть летіти дрібні бризки при фарбуванні країв дверей.
Комментариев нет:
Отправить комментарий